Bokbad med oljefondsjef Nicolai Tangen

Møt Nicolai Tangen og Sarah Sørheim i samtale om oljefondsjefens bok «Alt jeg har lært om ledelse»!

Icon of an id badge

Organised byKagge forlag

Icon of a ticket50,-
book cover
foto: Kagge forlag

I «Alt jeg har lært om ledelse. Av Askeladden, en pokerspiller og verdens beste sjefer» skriver sjefen for Oljefondet om god ledelse. Hele yrkeslivet har Tangen snakket med verdens beste sjefer, og i den populære podkasten «In good Company» snakker han med ledere for verdens største selskap, idrettsstjerner, psykologer og andre tenkere om ledelse. Nå vil han dele det han har lært.

Redaktør Ivar A. Iversen vil holde en kort innledning, før Sarah Sørheim intervjuer Nicolai Tangen på Wergeland-scenen. Hvilke personlige egenskaper bør en leder dyrke? Hvordan skaper man en sunn bedriftskultur? Hva har kunst og trening med ledelse å gjøre, og hva er god ledelse i praksis?

Boka er skrevet i samarbeid med Ellen Emmerentze Jervell, som også vil være til stede.

Arrangementet er åpent for alle. Velkommen!

The individual organizer is responsible for the event and text, obtaining photo permission, and photo credit. For questions about content, participants, or other details, please contact the organizer directly.


Do you want to rent Wergeland?

This event will take place in Wergeland. Wergeland er Litteraturhusets storstue, med amfi og stolrader.

Bilde av Litteraturhusets hovedsal Wergeland

Sign up for our newsletter

Sign up for our weekly newsletter – and get exciting news and events in your inbox every week!